niedziela, 22 stycznia 2012

Michelle Reid , Włoszka w Londynie

Autor:Michelle Reid
Seria:Światowe Życie Extra
Liczba stron:160
Oprawa:miękka
ISBN:978-83-238-8264-0
W sprzedaży od:04.01.2012

Mia wraz ze swoją ciotką wiodła skromne życie w Toskanii. Tak było do dnia jej dwudziestych pierwszych urodzin, kiedy dowiedziała się, że jest ósmą córką Oscara Balfoura, głowy jednego z najbogatszych angielskich rodów. Mia jedzie poznać ojca. Zamieszkuje ze swoją nową rodziną, jednak życie pełne luksusu i zbytku nie odpowiada jej. Chce być niezależna, więc podejmuje pracę jako asystentka greckiego biznesmena, Nikosa Theakisa. Jej nowy szef uprzykrza jej życie, krytykując wszystko, co ona robi i jak wygląda. Lecz dumną Włoszkę niełatwo złamać... 

On- wykorzystał swoją życiową szansę dzięki pomocy bogatego, wpływowego człowieka i wyrwał się z życia w greckich slumsach. Ona- nieślubne dziecko bogacza, dzięki ciężkiej pracy i wrodzonej inteligencji nauczyła się życia wśród biznesowej arystokracji.
Piękna, pelna uroku osobistego kobieta i zimny, twardy jak głaz rekin finansowy odnajdują się w świecie bogactwa i nie całkiem czystych interesów, gdzie życie niejednokrotnie stawia przed trudnymi wyborami. Miłość jak zwykle wszystko zwycięża.
Czyta się szybko, przyjemnie .
Kto nie lubi spędzać zimowych wieczorów z dobrą herbatką i lekką , odstresowująca książką?

Moja opinia 4/6

1 komentarz:

  1. Jeśli kiedyś wpadnie w moje łapki to czemu nie? :))

    OdpowiedzUsuń