środa, 5 marca 2014

Izabelle Lafleche , Kocham ParyżKocham ParyżAutor:  Izabelle Lafleche                                            
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
data wydania: listopad 2013 (data przybliżona)

           

                            
Po „Kocham Nowy Jork”  nadszedł czas , by  ponownie spotkać się  z Catherine Lambert.                           W kolejnej powieści  prawniczka po stażu w amerykańskiej kancelarii  wraca do Francji, do Paryża. Zostaje  zatrudniona w dziale prawnym Diora, a do jej obowiązków należy m.in. walka z zalewającymi rynek podróbkami tej marki. Towarzyszy jej nieodłączny asystent    i przyjaciel Rikash.    Paryż  dodaje jej skrzydeł . Zamieszkała z Antoinem . Miłość kwitnie .  Jest szczęśliwa  … Podczas pierwszej akcji Catherine wraz z asystentem zostali sfotografowani przez fałszerzy, a ich zdjęcia zaczęły krążyć po stoiskach, nie tylko w Paryżu. Zaczyna otrzymywać e- maile i telefony z pogróżkami od handlarzy podróbkami .  Jak potoczą się jej losy w Paryżu? Czy niebezpieczna praca  nie zaszkodzi miłości ?
 Przeczytajcie sami i podzielcie się ze mną Waszą opinią  . „Kocham Paryż” to moim zdaniem lekka, chwilami zabawna powieść obyczajowa    z elementami sensacji . Autorka  w interesujący sposób prowadzi nas uliczkami Paryża. Możemy odwiedzić ekskluzywne sklepy , cukiernie i restauracje . W powieści nie brak dialogów.  Po książkę warto sięgnąć , gdy chcemy się po prostu zrelaksować .                                     

Duży plus za okładkę . 


Moja ocena : 5/6Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję  Wydawnictwu Literackiemu .  :


Książka bierze udział w wyzwaniu " KLUCZNIK " .

2 komentarze:

 1. Dodaję +1 punkt za marcowy klucznik 1.
  Nie czytałam niestety pierwszej części, widziałam ją jedynie w księgarni.
  Jako takie czytadełko na weekend myślę że byłoby idealne :)
  Na przyszłość prosiłabym o zamieszczenie pod recenzją informacji ze bierze ona udzial w wyzwaniu, może to być baner, albo link, cokolwiek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę z chęcią przeczytam :) Mam za sobą powieści wyczerpujące emocjonalnie to przyda się trochę relaksu :)

  OdpowiedzUsuń