piątek, 18 października 2013

Projekt szczęście - Podaj dalej

 ZABAWA  

PODAJ  DALEJ  -  PROJEKT  SZCZĘŚCIEZAPISY DO 22.10.2013 r.
Zasady:

1. Udział w zabawie może wziąć każda osoba pisząca bloga .
2. Osoba która zostanie wylosowana  powinna w ciągu trzech tygodni przeczytać książkę , po czym  zorganizować  u siebie zabawę na 5 dni i wyłonić kolejna chętną czytelniczkę.
3.Do książki można coś dołączyć od siebie.
4. W komentarzu proszę wyrazić chęć udziału w zabawie ( pamiętajmy o adresie e-mail.)

Nataliya , dziękuję ! 

 O moich wrażeniach po przeczytaniu książki  i zdjęcie Twojej przesyłki w kolejnym poście .Informacje o książce pochodzą  z portalu LC . 


Gretchen Rubin zrozumiała to pewnego deszczowego dnia i zdecydowała, że sama spróbuje odkryć tajemnicę szczęścia. Aby tego dokonać, wprowadziła w życie Projekt Szczęście. Postanowiła przez rok w każdym miesiącu skupiać się na określonej dziedzinie, takiej jak małżeństwo, praca, rodzicielstwo, samospełnienie. W styczniu, lutym, marcu… podejmowała nowe postanowienia: by okazywać dowody miłości, kłaść się wcześniej spać, prosić o pomoc, bawić się, nie myśleć o skutkach. Wnikliwie przetestowała największe mądrości świata, współczesne odkrycia naukowe oraz lekcje popkultury na temat tego, jak być szczęśliwym. Wszystko po to, aby do grudnia osiągnąć pełnię szczęścia…
 Projekt Szczęście zmienił życie Gretchen Rubin, pozwól, aby zmienił i Twoje! Książka Gretchen Rubin plasuje się pomiędzy Sztuką szczęścia Dalajlamy a Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert. Wypełniona została różnorodnymi spostrzeżeniami psychologów, pisarzy, poetów i filozofów. Należy do lektur, do których wracamy bez końca w poszukiwaniu spełnienia marzenia o szczęściu. Sonja Lyubomirsky, autorka poradnika Wybierz szczęście Gretchen Rubin jest autorką kilku książek, niektóre z nich okazały się bestsellerami. Swoją karierę zaczynała w branży prawniczej, ale szybko zrozumiała, że zdecydowanie bardziej pociąga ją bycie pisarką. Wychowana w Kansas City, mieszka w Nowym Jorku z mężem i dwoma córkami.


5 komentarzy:

 1. Zgłaszam się :) Z chęcią wezmę udział w zabawie :)
  babel.smok@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się . Miło ,że do mnie zaglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również się zgłaszam. Poczytałam kilka opinii o tej książce i jestem skłonna stwierdzić że może być ona pewnego rodzaju inspiracją :-))
  Pozdrawiam serdecznie :-)
  bbozennka82@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do zabawy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń