sobota, 12 listopada 2011

Kristin Hannah , Cudowna moc miłości
Mikaela i Liam Cambell są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem . Mają dwójkę dzieci. Poznali się w szpitalu .
Pewnego dnia dotychczasowe spokojne życie rodziny zostaje zburzone. Kobieta zapada w śpiączkę na skutek urazu głowy doznanego podczas jazdy konnej. Lekarze nie dają jej zbyt wielkich szans na przeżycie.
Liam przez wiele dni i nocy czuwa przy łóżku żony, starając się nawiązać z nią kontakt. W domu czekają dzieci i matka Mikaeli Rosa. Wszyscy na swój sposób próbują znaleźć odpowiedź na pytanie co przyniesie jutro. Jak pogodzić się z ewent. stratą bliskiej sercu osoby.
Po wielu tygodniach pobytu w szpitalu chora kobieta drgnieniem powiek reaguje na imię swego pierwszego męża, znanego aktora filmowego.
Liam uświadamia sobie, że żona kryła przed nim wiele tajemnic . Jest przekonany , że tamten mężczyzna jest prawdziwą miłością Mikaeli. Ufa jednak , że jest on w stanie przywrócić do życia jego żonę . Prosi więc Juliana,żeby przyjechał ratować Mikaelę.  


Piękna opowieść o pięknej miłości . I tym , co w życiu jest naprawdę ważne.

" Te zwykłe , codzienne chwile razem jak cegły układały się jedna na drugiej, aż powstały fundamenty tak mocne , że nic nie było w stanie ich zburzyć. Mogły się oprzeć najsilniejszej burzy , ulewnemu deszczowi... "

Książkę czyta się szybko , przyjemnie . Polecam.

Ocena 6/6

Wydawnictwo : Świat Książki
Oprawa miękka
stron 335
Kristin Hannah

Kristin Hannah urodziła się w 1960r. w południowej Kalifornii w USA. Jest wielokrotnie nagradzaną i bestsellerową amerykańską pisarką, która zdobyła wiele nagród, m.in. Złotego Serca, Maggie, i nagroda 1996 National Reader's Choice.
Hannah ukończyła wydział prawa w Waszyngtonie i prawo praktykowała w Seattle, zanim stała się pełnym pisarzem. Mieszka z mężem i synem w Pacific Northwest.

Informacje pochodzą ze strony www.lubimyczytać.pl

3 komentarze:

  1. Historia książki bardzo mi się podoba i jestem ciekawa jak potoczy się dalej, dlatego chętnie rozejrzę się za tą pozycją.

    OdpowiedzUsuń
  2. Recenzja ciekawa.Chyba sięgnę po tę książkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Potwierdzam, warto przeczytać..pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń