niedziela, 16 października 2011

Karen Robards , Urojenia


Catherine oraz jej przyjaciółka Lisa zostają napadnięte we własnym domu przez zamaskowanych przestępców. Złodzieje szukają sejfu, o którego istnieniu Catherine nie ma pojęcia. 

Tylko Catherine zdoła uciec. Kiedy rano budzi się w szpitalu, nie pamięta co się stało, nie wie kim jest mężczyzna, który siedzi obok jej łóżka, nie rozpoznaje głosu swojego narzeczonego – agenta CIA. Nie identyfikuje się z własnym odbiciem w lustrze. Czy powodem jest na pewno jest szok pourazowy ?

Finał rozczaruje tych , którzy spodziewają się mocnych wrażeń . Czy to thriller psychologiczny rozgrywający się w środowisku amerykańskiego wywiadu , jak ktoś napisał ? Raczej nie. Dla mnie zdecydowanie romans , który czyta sie szybko i lekko . Fakt , że fabuła mocno zaciekawia . Z czystym sumieniem polecam.

Ocena 4/6

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka 

Rok wydania : 2008

Stron : 304

Karen Robards
 (ur. 24 sierpnia 1954 roku w Louisville ,Kentucky ) jest autorką 40 książek i jednej noweli. Jest matką 3 chłopców (25, 19 i 14) i mieszka w swoim rodzinnym mieście Louisville, Kentucky. Jej książki trafiają na listę bestsellerów. Wydała swoją pierwszą powieść w wieku 24 lat.

Informacje i zdjęcie autorki pochodzą ze strony www.karenrobards.com .

3 komentarze:

  1. Choc jak widzę, fabuła nie powala, lubię romanse i z chęcią sięgnę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sama nie wiem.. Może jak spotkam to przeczytam,może nie,zobaczymy;) Zapraszam Cię na mój blog z recenzjami książek;) {centerbook.blog.onet.pl}

    OdpowiedzUsuń