niedziela, 23 października 2011

Jayne Ann Krentz , Zrządzenie losu


Hanna Jesset pracuje na uniwersytecie. Niewiele osób wie o jej pokrewieństwie z Elizabeth North, legendą antropologii, która swoimi odkryciami zadziwiła świat. Gdy słynna antropolog umiera pozostawia Hannie bezcenne, nieopublikowane jeszcze zapiski. Spadek zmienia życie Hanny . Na tym nie koniec .
Firmie jej brata zagraża Gideon Cage , bogaty biznesmen znany z bezkompromisowości , celowego działania , inteligentny i przebiegły . Kiedy Hanna go poznaje widzi tylko wpływowego , przystojnego mężczyznę .
Jednak zanim zdąży się zorientować, co się dzieje w niebezpieczeństwie jest nie tylko majątek brata, ale i jej własne życie... 
 
Powieść tę można nazwać dobrym romansem sensacyjnym.
Książkę czyta się szybko , przyjemnie. Fabuła ciekawa. Nie jest to może jakaś wyjątkowo ambitna literatura, ale kto nie lubi czasem poczytać tak zwyczajnie dla relaksu.
Polecam .

Ocena 4/6

Autor: Krentz Jayne Ann
Tytuł oryginalny: Twist of Fate
Język oryginalny: angielski
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: romans
Forma: powieść
Rok pierwszego wydania polskiego: 2008

Jayne Ann Krent(pseud. Quick Amanda lub Castle Jayne lub James Stephanie) jedna z najsłynniejszych gwiazd literatury kobiecej, jest autorką międzynarodowych bestsellerów sprzedanych na świecie w 35 milionach egzemplarzy i tłumaczonych na 28 języków. Tworzy pełne napięcia thrillery romantyczne i emocjonujące, zmysłowe powieści obyczajowe.
Pod pseudonimem Amanda Quick - romanse historyczne z czasów regencji i epoki wiktoriańskiej a jako Jayne Castle – romanse paranormalne.Współczesne powieści (Siódmy zmysł, Blask snów,Mgły tajemnic) tworzą cykl z bohaterami obdarzonymi parapsychicznymi zdolnościami, którzy należą do Towarzystwa Wiedzy Tajemnej.Są oni potomkami bohaterów romansów historycznych Trzeci krąg, Trucizna doskonała, Płonąca lampa, tak samo jak bohaterowie romansów paranormalnych Po zmroku, Czarny bursztyn, Łowca miłości.

 Informacje pochodzą ze strony Wydawnictwa Amber
http://amber.sm.pl/autor/115/krentz-jayne-ann

3 komentarze:

  1. Recenzja zachęcająca!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam inne książki Krentz Jayne Ann i bardzo podoba mi się styl autorki, dlatego chętnie zapoznam się i ze ,,Zrządzeniem losu''.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiem, że trochę "spamuję", ale szczerze zachęcam do ściągnięcia darmowego e-boka, który jest dostępny od wczoraj. Szczegóły na stronie www.3110.pl Wielu autorów zebrało się i wydało dla Was darmową książkę. Zapraszam do ściągnięcia i czytania.

    OdpowiedzUsuń