sobota, 10 września 2011

Sekretnik , Katarzyna Michalak


Jesteś drimerką? Jesteś. Tylko jeszcze o tym nie wiesz. Ta książka nie tylko otworzy ci oczy na potencjał, jaki jest w tobie, nie tylko uświadomi, czego naprawdę pragniesz, ale i – krok po kroku – pomoże spełnić te marzenia. Pomoże ci w tym nie tylko autorka poradnika, ale i gość specjalny, najlepsza drimerka w naszej galaktyce, Patrycja z Poczekajki. Tym razem oddaję do Twoich rąk książkę szczególną: praktyczny poradnik, jak marzyć skutecznie.

Przeczytałam „ Sekretnik” Katarzyny Michalak .
Czy warto było ? Warto. To książka dla kogoś , kto poszukuje motywatora do działania , podpowiedzi jak spełniać marzenia. Książka dla większości z nas , prawda ? Bo wciąż szukamy , wciąż wiele marzeń mamy jeszcze do spełnienia . Czasem życie dotyka boleśnie i tracimy nadzieję ...

Daj sobie prawo do odpoczynku . I do słabości. Jesteś tylko człowiekiem. Kobietą. Masz prawo być zmeczona , smutna, rozgoryczona. Odpocznij, a potem zawalcz o siebie i o swoje marzenia.

Pani Kasia w cudowny sposób poprawiła mi nastrój swoimi radami . Poradnik napisany zabawnym , pełnym humoru językiem . Już dawno się tak szczerze nie śmiałam czytając książkę . A jednocześnie wiele w nim życiowych prawd i mądrych rad kobiety z bagażem życiowych doświadczeń.
...Gwarantuję świetną zabawę, dużo humoru, ćwiczenia – a jakże! – praktyczne, a przykłady – wszystkie prawdziwe. Nawet jeśli nie od razu otrzymasz to, czego pragniesz, może dowiesz się o sobie czegoś zupełnie nieoczekiwanego, a czas spędzony z Sekretnikiem na pewno nie będzie stracony...

I jak obiecywała autorka – nie był to czas stracony.

Ocena 5/6

Książka wydana przez Wydawnictwo Albatros A.Kuryłowicz , 2011, str.360

1 komentarz:

  1. "Sekretnik" otrzymałem osobiście od autorki, przed wywiadem. Niesamowita postać, jak cudowna książka :-)

    OdpowiedzUsuń